Logo
Logo
Yardım
Üyelik
Nasıl üye olurum?
Tüm sayfalarda sağ üstte yer alan “Üye Ol” linkini tıklayarak üyelik formuna ulaşabilir, formu eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Üyelik için ne gerekiyor?
Kayseriemlak.com üyesi olmak için aktif bir e-posta adresinizin olması ve Kayseriemlak.com  üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.
Üyelik ücretli midir?
Bireysel kullanıcılarımız için ücretsizdir. Bireysel üyelerimiz, bir adet ilanını sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirler. Emlak ofisleri, müteahhit ve inşaat firmalarının, Kayseriemlak.com üyesi olabilmeleri için kendilerine uygun olan bir üyelik paketi satın almaları gerekmektedir.
Kimler üye olabilir?
Aktif bir e-posta adresine sahip, Kayseriemlak.com üyelik formunu doldurmuş bireysel kullanıcılar, emlak ofisleri, inşaat firmaları ve Sektörel Firmalar Kayseriemlak.com üyesi olabilir.
Üyelik İşlemleri
Şifremi unuttum
Sistemimizde güvenle sakladığımız şifrenizi unutmanız durumunda aşağıdaki linki tıklayarak "Şifremi Unuttum" sayfasına gidiniz. Açılan sayfaya e-posta adresinizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra "Gönder"i tıklayınız. Yeni şifre belirleyebileceğiniz link en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır. Aldığınız e-posta içerisindeki linke tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.
Şifremi nasıl değiştiririm?
Şifrenizi, mevcut kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Bana Özel bölümünde yer alan üyelik işlemleri başlığının altındaki üyelik bilgi değişikliği bölümünden değiştirebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Üyelik Bilgilerimi nereden görebilirim?
E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ulaşacağınız Bana özel sayfaları altında, üyelik bilgilerinizi bulabilirsiniz. Bilgilerinizi inceleyebilir, güncelleme yapabilirsiniz. 
Alt Logo
www.kayseriemlak.com web sitesi içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair marka, kullanım, telif ve sair her türlü fikri ve mali haklar KayseriEmlak.com'a ait olup; KayseriEmlak sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk münhasıran bu içerikleri giren kullanıcıya aittir, KayseriEmlak.com sorumlu tutulamaz.